WARSZTATY

1. Jak napisać scenariusz swojego życia (3 spotkania i pisanie sceny I)

W tym cyklu 3 spotkań chcę nauczyć Cię jak odkryć swój potencjał, zauważać i wykorzystywać swoje myśli i emocje w poszukiwaniu siebie, zmienić przekonania na swój temat i swojej rzeczywistości. Nauczę Cię dostrzegać Twoje najgłębsze pragnienia i potrzeby, pomogę przyspieszyć ich realizację, tak byś kolejną scenę napisał już sam. 

W swoim warsztacie korzystam z zasobów wielu nauk zajmujących się człowiekiem. Doświadczyłam pięknego ich wpływu i absolutnie wierzę w skuteczność praktyk Dalekiego Wschodu, w tym medytacji, praktyki wdzięczności, uważności, afirmacji. Wierzę w połączenie energetyczne, emocjonalne i psychologiczne w naszych relacjach. Jestem przekonana, że równowaga pomiędzy światem zewnętrznym i wewnętrznym, pomiędzy magią, a życiem, pomiędzy emocjami negatywnymi, a pozytywnymi, pomiędzy naszymi słabościami, a potencjałem to punkt wyjścia do realizacji wymarzonego scenariusza. Takiego spojrzenia nauczę Cię podczas moich warsztatów. 

1. Opowiesz mi o sobie. Zatrzymamy się w tych miejscach, które zwrócą moją uwagę. W miejscach, które pokazują Twój potencjał i w tych, które wprowadzają ograniczenia. Wybierzemy narzędzia, które pozwolą wzmocnić Twój naturalny dar i usunąć niepotrzebne blokady, które nie pozwalają akcji się rozwijać. 

2. Napiszemy wspólnie kolejną scenę, w której świadomość, równowaga, wiara, miłość, pozytywne myśli i uczucia, spełnione marzenia staną się jej wątkami. 

3. Nauczę Cię jak za pomocą technik tworzenia obrazów w swojej głowie, realizować  potrzeby i marzenia, patrząc w przyszłość, odczuwając ją w teraźniejszości. 

Ciekawa Jestem Twojej kolejnej sceny 🙂 Zapraszam Cię na seans.