Jak napisać scenariusz swojego życia
(3 spotkania i pisanie sceny I)

W tym cyklu 3 spotkań chcę nauczyć Cię jak odkryć swój potencjał, zauważać i wykorzystywać swoje myśli i emocje w poszukiwaniu siebie, zmienić przekonania na swój temat i swojej rzeczywistości. Nauczę Cię dostrzegać Twoje najgłębsze pragnienia i potrzeby, pomogę przyspieszyć ich realizację, tak byś kolejną scenę napisał już sam. 

W swoim warsztacie korzystam z zasobów wielu nauk zajmujących się człowiekiem. Doświadczyłam pięknego ich wpływu i absolutnie wierzę w skuteczność praktyk Dalekiego Wschodu, w tym medytacji, praktyki wdzięczności, uważności, afirmacji. Wierzę w połączenie energetyczne, emocjonalne i psychologiczne w naszych relacjach. Jestem przekonana, że równowaga pomiędzy światem zewnętrznym i wewnętrznym, pomiędzy magią, a życiem, pomiędzy skrajnymi emocjami, pomiędzy naszymi słabościami, a potencjałem to punkt wyjścia do realizacji wymarzonego scenariusza.

Takiego spojrzenia nauczę Cię podczas moich warsztatów. 
Opowiesz mi swoją historię
Za każdą historią kryje się potencjał i ograniczenia. Odkryjemy jedne i drugie i wybierzemy narzędzia, które pozwolą wzmocnić Twój naturalny dar i usunąć niepotrzebne blokady, które nie pozwalają akcji się rozwijać. 
Napiszemy kolejną scenę tej historii
Napiszemy wspólnie kolejną scenę, w której świadomość, równowaga, wiara, miłość, pozytywne myśli i uczucia, spełnione marzenia staną się jej wątkami. 
Myśl, odczuwaj, twórz historię sam
Nauczę Cię jak za pomocą technik tworzenia obrazów w swojej głowie, realizować  potrzeby i marzenia, patrząc w przyszłość, odczuwając ją w teraźniejszości. 


Koszt 1 sesji: 150,00zł/90min.
Koszt serii 3 spotkań: 360,00zł
Ciekawa Jestem Twojej kolejnej sceny 🙂 Zapraszam Cię na seans.  

Written By

Four The Same Fingers

Wyobraź sobie małą dziewczynkę w kucykach, która siedzi na dywanie przed telewizorem i ogląda jeden film za drugim, a za nią toczy się życie. Wpatrzona w ekran nie widzi nic poza ruchomymi obrazami, a jej umysł pożera historie jedna za drugą. To ja. Piszę historie i tworzę obrazy odkąd pamiętam. Filmowe, fotograficzne i te w mojej głowie. Ta umiejętność to mój silny potencjał. Wykorzystuję go w swojej sztuce i w pomaganiu innym zauważyć, że nasze życie to film, do którego scenariusz piszemy sami, a każdą scenę możemy sobie wyobrazić, bo nasz umysł ma przepiękny dar tworzenia obrazów.