KIM JESTEM

Piszę historie i tworzę obrazy odkąd pamiętam. Filmowe, fotograficzne i te w mojej głowie. Ta umiejętność to mój silny potencjał. Wykorzystuję go w swojej sztuce i w pomaganiu innym zauważyć, że nasze życie to film, do którego scenariusz piszemy sami, a każdą scenę możemy sobie wyobrazić, bo nasz umysł ma przepiękny dar tworzenia obrazów. 

Wyobraź sobie małą dziewczynkę w kucykach, która siedzi na dywanie przed telewizorem i ogląda jeden film za drugim, a za nią toczy się życie. Wpatrzona w ekran nie widzi nic poza ruchomymi obrazami, a jej umysł pożera historie jedna za drugą. To ja. 

Za oknem las i góry, po ulicach chodzą sarny. Natura robi swoje, życie płynie, a ja zamrożona w tej filmowej medytacji czuję i wyobrażam sobie jak spełniają się moje marzenia. Marzę by być częścią tego filmowego świata. 

Mieszkam w małej górskiej mieścinie i idąc za głosem serca, wbrew opinii świata, zbliżam się małymi krokami do celu. Kończę kulturoznawstwo, Wydział Radia i Tv. im. K. Kieślowskiego i masę kursów filmowych. Zakładam swoją firmę, zajmuję się realizacjami filmowymi. 

W tym samym czasie i w  moim rodzinnym miejscu, Agnieszka Holland pracuje nad swoją kolejną produkcją, na planie której jak się później okazuje – zostaję za chwilę zatrudniona, o czym jeszcze niedawno nie miałam śmiałości zamarzyć. 

Wtedy nauczyłam się, że świadomość swoich pragnień, wiara w ich realizację, działanie tylko i wyłącznie z pasji, bez kompulsywnej koncentracji na celu, to droga, w której realizacja marzeń przerasta moją wyobraźnię. 

Dzisiaj świadomie myślę, marzę i działam. Realizuję swoje marzenia w życiu zawodowym i nauczyłam się jak tę samą strategię wykorzystywać w życiu osobistym. Życiowe zwroty akcji, dramatyczne zdarzenia przyprowadziły mnie tutaj. Wiem jak zmienić ich narrację.  Wiem, że ty też potrafisz. Chcę Ci tylko pomóc to zobaczyć. 

Ty sam jesteś reżyserem.  Kim zatem ja mogę być dla Ciebie?

Chcę zostać Twoim asystentem, który:

  • Pomoże Ci zauważyć Twój potencjał
  • Pokaże, że życie jest jak taśma filmowa, ciąg scen, zdarzeń i spotykanych ludzi, w którym każdy ma swoją rolę, swój sens, odpowiedni czas i potrzeby 
  • Nauczy widzieć konflikty jak sceny i jak za pomocą obrazów je rozwiązywać
  • Zapewni odpowiednią przestrzeń pełną empatii i braku oceny
  • Dzięki wrażliwości na świat wewnętrzny i zewnętrzny pokaże jak okazywać wdzięczność
  • Zaszczepi ciekawość, która pozwoliła mi szukać odpowiedzi w wielu dziedzinach nauki zajmujących się człowiekiem