FourTheSameFingers. Blog.

Kim jestem?

Cały czas zadaje sobie to pytanie. Tyle rzeczy w życiu robiłam, że trudno to określić. Jednak często słyszę od znajomych, że za dużo myślę! a Damian Leszczyński w Filozofowie i ich filozofie pisze, że  osoba, która dużo myśli to filozof właśnie.

Nie wiem jednak czy mogę siebie nazwać filozofem, bo z doświadczenia jakie miałam z  z filozofią na studiach wynika, że nie zrozumiałam jej zupełnie, choć naiwnie myślałam, że jest inaczej. Pomimo porażki na egzaminie mój wykładowca ocenił mnie na 5tkę, chcąc mi udowodnić, że życie bywa zaskakujące … nie musiał przecież … dowiedziałam się o tym później wielokrotnie …

Po za myśleniem kocham obrazy. Malarstwo mnie inspiruje, a fotografia i film są moim płótnem. Piszę, bo nie umiem, ale chce się nauczyć, a w praktyce nauka wychodzi mi najlepiej. Wrzucam zdjęcia, bo mój wrodzony ekshibicjonizm mi nakazuje!

Z wykształcenia (nie chwaląc się zupełnie) – słaby dziennikarz, trochę lepszy kulturoznawca, operator i kierownik produkcji – filmowej – rzecz jasna.
Z doświadczenia – sprzątaczka z Manhattanu, sprzedawczyni w 0,99$ Store z Greenpointu, tancerka orientalna, kelnerka, marketingowiec, co raz bardziej poważna asystentka kierowników produkcji, RACZKUJĄCY reżyser  i operator we własnej JEDNO OSOBOWEJ działalności gospodarczej i wreszcie matka 9-letniego gówniarza – kucharza znaczy się.

fourthesamefingers@gmail.com