FourTheSameFingers.Blog.

Kim jestem?

Zastanawiam się czasami kim jestem. Tyle rzeczy w życiu robiłam i tyle przeszłam, że trudno mi to określić teraz. Jednak często słyszę od znajomych, że za dużo myślę, a Damian Leszczyński w Filozofowie i ich filozofie pisze, że  osoba, która dużo myśli to filozof właśnie.

Miałam styczność z filozofią na studiach, ale nie zrozumiałam jej zupełnie, choć naiwnie myślałam, że jest inaczej. Pomimo porażki na egzaminie mój wykładowca ocenił mnie na 5tkę, chcąc mi udowodnić, że życie bywa zaskakujące … nie musiał przecież … dowiedziałam się o tym później wielokrotnie …

Po za myśleniem kocham obrazy, te statyczne i ruchome. Malarstwo mnie inspiruje, a fotografia i film są moim płótnem. Sztuka nie istnieje bez przemieszczania, a ja tę moją podróż i te podróże

Z wykształcenia nie chwaląc się zupełnie, słaby dziennikarz, trochę lepszy kulturoznawca, marny operator 😉 i całkiem niezły kierownik produkcji – filmowej – rzecz jasna.
Z doświadczenia sprzątaczka z Manhattanu, sprzedawczyni w 0,99$ Store z Greenpointu, tancerka orientalna, kelnerka, marketingowiec, tygodniowy kierownik działu marketingu, dosyć poważna asystentka kierowników produkcji, mniej poważny reżyser, producent, operator we własnej JEDNO OSOBOWEJ działalności gospodarczej i wreszcie matka 9-letniego kucharza.

fourthesamefingers@gmail.com