Now. Dlaczego Kultura w Biznesie „Śmierdzi” przez duże Ś?

O Mega wpadkach polskich „biznesmenów” będę pisać. Zjechałam pół świata pracując w sprzedaży i marketingu i nigdy nie zaznałam tak żenujących sytuacji jakie zaznaje starając się pracować na polskim rynku.

Pracodawcy co nie odróżniają Emiratów Arabskich od Egiptu,

Dyrektorowie Marketingu Zagranicznego co nie  języka angielskiego.

Zleceniodawcy co nie płacą, klienci co nie przychodzą na umówione spotkanie bez uprzedzenia….

Doświadczenie moje i moich najbliższych, które sprawia, że wszyscy zabezpieczamy się skrupulatnymi umowami, a dla znajomych pracując za darmo I TAK obrywając po łbiE.

TAKA POLSKA BIZNESOWA RZECZYWISTOŚĆ, KTÓRA SPRAWIA, ŻE NA MYŚL O SKRZYNCE MAILOWEJ ROBI SIĘ NIEDOBRZE!

Written By

Four The Same Fingers

Mieszkam w szklarni. Dosłownie mój dom to szklarnia. Cóż mogę powiedzieć. Starego poniosła wyobraźnia :D nie ubolewam, bo mieszkając na dolnośląskiej wsi mam namiastkę Skandynawii. Mam 30 lat na karku i kilka fanpage’ów. Żaden nie daje pełnego upustu dla mojego ekshibicjonizmu. To dało powód do narodzin FOURTHESAMEFINGERS. Skąd ta nazwa? Opowiem niebawem w telewizji śniadaniowej ;) Z wykształcenia nie chwaląc się zupełnie, słaby dziennikarz, trochę lepszy kulturoznawca, marny operator ;) i całkiem niezły kierownik produkcji – filmowej – rzecz jasna. Z doświadczenia sprzątaczka z Manhattanu (bez kitu), sprzedawczyni w 0,99$ Store z Greenpointu, tancerka orientalna, kelnerka, marketingowiec, tygodniowy kierownik działu marketingu, dosyć poważna asystentka kierowników produkcji, mniej poważny reżyser, producent, operator we własnej JEDNO OSOBOWEJ działalności gospodarczej i wreszcie stara starego i matka 6-letniego kucharza.